Merchandising

KAR-PROMOTOR

Agencja merchandisingowa Kar-Promotor

Dbałość o ekspozycję, aktywna sprzedaż produktów oraz szerzenie informacji o ich zaletach w jak najbardziej przystępnej formie. To jedne z wielu rozwiązań, jakie dostarcza swoim klientom profesjonalna agencja promocyjna Kar-Promotor oferująca obsługę eventów przez hostessy oraz wsparcie specjalistów z dziedziny merchandisingu.

Wierzymy, że marki mają do zaoferowania więcej, niż może nam się wydawać. Agencja merchandising ma za zadanie podkreślić atuty konkretnej firmy, budować pozytywne skojarzenia i dbać o to, by klienci jak najlepiej zapamiętali swoje pierwsze wrażenia.

Obsługa eventów – Merchandising

Agencja merchandising Kar-Promotor to gwarancja udziału przeszkolonych pracowników m.in. w: wydarzeniach promocyjnych, kampaniach sprzedażowych, konkursach, a także podczas pracy przy odpowiedniej ekspozycji towarów. Starannie dobrany zespół zadba o estetyczną prezentację produktu, odpowiedni wystrój oraz wszelkie detale wpływające na atrakcyjne postrzeganie marki przez potencjalnego klienta.

merchandiser

Mobilny merchandising

Wiemy, że merchandising mobilny to jedna z prężniej rozwijających się gałęzi handlu
i promocji. Niezależnie od tego, skąd jest Twoja firma – z kompleksowych usług Kar-Promotor skorzystasz nie tylko lokalnie. Nasze usługi są w pełni mobilne, dlatego też dojeżdżamy do różnych punktów sprzedaży na terenie całej Polski! Zadbamy o najwyższą jakość obsługi eventu zgodnie z wszelkimi wymaganiami.

Zaufały nam już takie marki, jak Mokate, Henkel, Jutrzenka, Skok czy Miasto Bydgoszcz.

hostessa

Postaw na merchandising w Kar-Promotor

Kar-Promotor to mobilna agencja merchandisingowa, która dopasowuje się do Twoich potrzeb. Podkreślamy zalety produktów, przedstawiamy klientom wartości marek, pozwalając im bliżej się poznać – już od ponad 20 lat! Nasz zgrany zespół składa się ze 125 przeszkolonych pracowników, a na koncie mamy ponad 1000 zadowolonych klientów.

Chcesz rozpocząć współpracę? Napisz do nas!

KAR-PROMOTOR

KONTAKT

Adres

Bydgoszcz 85-790
ul. Fordońska 393
pokój 12/33

Kontakt

e-mail:   biuro@kar-promotor.pl
tel.:   602 581 021
tel.:   666 873 228