Wynajem hostess

KAR-PROMOTOR

Wynajem hostess w Kar-Promotor

Produkt to tylko jeden z wielu kryteriów oceny marki. Kluczową rolę odgrywa atmosfera panująca na organizowanych wydarzeniach. Niezależnie, czy przygotowujesz event dla potencjalnych klientów czy partnerów biznesowych, profesjonalna obsługa to podstawa! 

Hostessy przybliżą Twoim gościom harmonogram eventu, opowiedzą o szczegółach prezentowanych produktów i usług, a także rozdadzą upominki, dzięki którym na dłużej zapiszesz się w pamięci odwiedzających.

Profesjonalna agencja hostess – co wyróżnia Kar-Promotor? 

20 lat doświadczenia, 125 przeszkolonych pracowników oraz blisko 1000 zadowolonych klientów. To kluczowe wyróżniki Kar-Promotor – agencji, która dopasowuje się do Twoich potrzeb. 

Wynajmując hostessy na eventy w Kar-Promotor powierzasz w ręce ekspertek profesjonalną obsługę odwiedzających Cię gości. Pozwól zapamiętać siebie, event, jak i swoją markę na dłużej dzięki nienagannej, pełnej wdzięku obsłudze!

Hostessa

Organizacja eventów przez Kar-Promotor

Zapewniamy kompleksową obsługę eventów na terenie całej Polski. Z naszych usług skorzystały już takie marki, jak Lotto, Hortex, MPM Product, Play czy Radio Zet Gold.

Kar-promotor to nie tylko hostessy, świadczymy również usługi z zakresu merchandisingu, co znacząco wpływa na poprawę jakości naszych usług, a w efekcie również na zadowolenie Klientów oraz uczestników eventu.

obsługa eventu

Czy hostessy na targi to dobry wybór?

Hostessy sprawdzą się podczas promocji wszystkich rodzajów eventów. Zaczynając od formalnych kongresów, przez konferencje prasowe, a na branżowych targach i cyklicznych spotkaniach z klientami kończąc. 

Podczas każdej współpracy precyzyjnie omawiamy z Klientami zakres zadań, należących do naszych hostess w trakcie wydarzeń i możliwości, jakie stoją przed zbliżającym się eventem. W pełni dostosowujemy się do specyfiki produktu czy usługi oraz do wszelkich zaleceń ze strony Klienta. Kompleksowa promocja to nasze drugie imię!

Potrzebujesz profesjonalnej pomocy w obsłudze eventu? Skontaktuj się z nami!

KAR-PROMOTOR

KONTAKT

Adres

Bydgoszcz 85-790
ul. Fordońska 393
pokój 12/33

Kontakt

e-mail:   biuro@kar-promotor.pl
tel.:   602 581 021
tel.:   666 873 228